Haber

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün 4’üncü olağan genel kurulu yapıldı

Tüzük gereği 3 yılda bir yapılması gereken Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün 4’üncü olağan genel kurul toplantısı üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, oybirliğiyle yeniden yönetim kurulu başkanlığına getirildi.

Kongre divan başkanlığına Nazmi Akın seçilirken, divan komitesi görevlerine Bülent Gülal ve Ali Osman Baş atandı. Divan heyeti seçiminin ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden kongrede, yönetim ve kontrol komitelerinin 2021-2023 faaliyet raporları genel kurul üyelerine sunuldu. Yapılan oylamada faaliyet raporları oybirliğiyle kabul edildi. Ardından 2024-2025-2026 yıllarına ait varsayımsal bütçe raporları ve yeni yönetim ve kontrol kurullarının üyelerinin seçimi yapıldı.

Şener Söğüt yeniden başkan

Konseye sunulan tek listede Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt oybirliğiyle kulüp yönetim konseyi başkanlığına seçildi; Yönetim kurulu üyeliğine İbrahim Çırpan, Osman Yurt, Levent Yılmaz, Serkan Yeğnidemir, Ali Osman Baş, Zekeriya Çetin, Bülent Gülal, Erol Bektaş, Recep Şen ve Veysel Köksal; Denetim kuruluna Nasır Durmaz, Şahin Badem ve Özcan Efe de seçildi.

Meclis Başkanı Nazmi Akın, kongrede yaptığı konuşmada, “Asıl olan spor kulüplerinde ahlaklı sporcular yetiştirmek, çocukları ve gençleri sporla tanıştırarak zararlı alışkanlıklardan uzak tutmaktır. Sporcu sayımız ve başarılarımız devam ediyor. Milli sporcu olunması halinde sporculara ve ailelerine sporun eğitim alanında sağladığı çeşitli imkanlar sağlanacaktır.” “Fırsatları, avantajları anlatarak onlara yol göstermeliyiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum” dedi. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu